Z ostatniej chwili: arrow Osoby poszukiwane
piątek, 22 sierpień 2014
 
 

OSOBY POSZUKIWANE
więcej na http://www.poszukiwani.policja.plPoszukiwany sprawca usiłowania rozboju w banku przy ul.Kolumny w Łodzi

 

Policjanci z  VII Komisariatu  KMP w  Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania rozboju w jednej z placówek bankowych. Do zdarzenia doszło 22 lipca 2014r około godz. 18:30 przy ul. Kolumny. Spłoszony sprawca zbiegł bez łupu.

Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowanego przez monitoring banku.

Image


Wszystkie osoby , które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z KP VII KMP w Łodzi  tel. nr 42 665-27-79 (godz. 8:00-15:00) lub całodobowy 42 665-24-56.

 

 

Poszukiwany sprawca rozboju w Piotrkowie Trybunalskim

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie rozboju, który miał miejsce 17 lipca 2014 roku około godziny 22.00 w punkcie skupu palet przy ulicy Rakowskiej. Tego dnia nieznani sprawcy używając gazu łzawiącego wobec pokrzywdzonego doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym ze stojącego na terenie skupu baraku zabrali 1360 złotych. Na podstawie zebranych dowodów sporządzono portret pamięciowy jednego ze sprawców:

Image
 
Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrost: 178-180 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, niewielka bruzda na brodzie z bruzdami czołowymi i  krostami na policzkach, uwydatnione kości policzkowe; włosy ciemny blond, krótkie z niewielkimi zakolami; oczy średnie, częściowo przykryte obwisłymi powiekami; brwi grube proste; nos duży garbaty; cera ciemna opalona, miejscami zniszczona, sprawiająca wrażenie osoby nadużywającej alkoholu z kilkudniowym zarostem; głos stłumiony, niewyraźny. Mężczyzna ubrany był w jasnobrązową bluzę z kapturem i jasną koszulkę typu t-shirt
 
 
W przypadku posiadania informacji, w tym zakresie prosimy o kontakt po numerem telefonu 44-647-90-84 (pon.- pt. 8:00-16:00) lub na telefon alarmowy czynny całą dobę do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. 44-647-94-62 lub 997.   Zapewniamy anonimowość.

 

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują oszustów.
13 czerwca 2014r sprawcy,  kobieta z mężczyzną pod legendą usunięcia awarii wody dostali się do  mieszkania starszej łodzianki  przy ul. Babickiego i odwracając jej uwagę  skradli pieniądze .
Na podstawie cech rysopisowych podanych przez świadka zdarzenia sporządzono portret pamięciowy mężczyzny :
Image
Wiek ok. 30 lat, 180 cm wzrostu, sylwetka krępa, włosy ciemne czesane do góry.
   
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt  telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji  KMP w Łodzi tel.42 665-31-95 oraz przez całą dobę z dyżurnym III Komisariatu Policji KMP w Łodzi tel. 665-23-49, bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .


 

 

Poszukiwani oszuści bankowi

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź Polesie, prowadzą postępowanie dotyczące wyłudzenia kredytu przy pomocy wcześniej zagubionych przez właściciela dokumentów.
Do zdarzenia doszło 13 maja 2014 roku.  Sprawcy w jednym z oddziałów placówki bankowej w Łodzi przy ulicy Gdańskiej, po przedłożeniu zagubionego dowodu osobistego klienta banku oraz sfałszowanego na jego dane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach wyłudzili kredyt gotówkowy oraz limit na karcie kredytowej na kilkadziesiąt tysięcy złotych.  15 maja 2014 roku w tym samym oddziale banku ponownie posługując się tym samym dokumentem tożsamości usiłowali wyłudzić kolejny kredyt .

Kobieta: wiek ok. 25 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupła sylwetka, włosy czarne, proste , długie.

Image

Image

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub mają inne cenne informacje dotyczące np. jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami z IV Komisariatu KMP w Łodzi ul. Kopernika 29/31. tel. 42/665 23 15 /16  , 665 23 00 lub 997

 

 

Włamywacze z monopolowego

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do sklepu monopolowego w Łodzi przy ulicy Balonowej w dniu 12 lutego 2014 roku. Sprawcy skradli papierosy i pieniądze.
Image
Image
Osoby   będące świadkami oraz mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul.Armii Krajowej 33 telefon 42 665 31 95 czynny w godzinach 8.00-16.00, czynny cała dobę (Dyżurny) 42 665 23 49, bądź przekazywanie drogą elektroniczną na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

Wypłacali pieniądze skradzioną kartą

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują osoby, które 17 lutego 2014 roku dokonały wypłaty pieniędzy z bankomatu posługując się wcześniej skradzioną kartą. Do zdarzenia doszło 17 lutego 2014 roku w Łodzi przy ulicy Wyszyńskiego.
Image
Image
Image
Image
Osoby  mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul.Armii Krajowej 33, telefon 42 665 31 95 czynny w godzinach 8.00-16.00, czynny cała dobę (Dyżurny) 42 665 23 49, bądź przekazywanie  informacji drogą elektroniczną na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

Policjanci z VII Komisariatu Policji poszukują dwóch rozbojarzy.

Do zdarzenia doszło 28 marca 2014 roku około godz.14 w Łodzi  przy zbiegu ulic Bednarskiej  i Pabianickiej. Idącego łodzianina zaczepiło dwóch mężczyzn i grożąc mu użyciem noża zażądali pieniędzy. Mimo, że pokrzywdzony kilkakrotnie został uderzony przez bandytów w głowę zdołał im uciec do pobliskiej placówki bankowej, gdzie wezwał pomoc.
ImageImage
Osoby  rozpoznające sprawców proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Łodzi ul.3 Maja 43 telefon 42 665 27 79 czynny w godzinach 8.00-16.00 lub czynny całą dobę 42 665 24 56

 

 

Poszukiwany złodziej biżuterii

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu pod nadzorem Prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, która miała miejsce 29 kwietnia 2014 roku w miejscowości Rękoraj gmina Moszczenica powiat piotrkowski. Wówczas nieustalony sprawca wszedł do budynku mieszkalnego i wykorzystując nieuwagę domowników dokonał kradzieży złotej biżuterii i pieniędzy. Na podstawie zebranych dowodów sporządzono portret pamięciowy sprawcy:

Image

Rysopis: mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrost około 177 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz podłużna, uzębienie pełne. W chwili popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w czapkę pikowana z daszkiem, kurtkę czarną pikowaną do pasa, spodnie dżinsowe ciemne i ciemne buty typu trekking.

Poniżej prezentujemy zdjęcia kilku egzemplarzy skradzionej bizuterii:

Image

Image

Image

Image

Policjanci proszą świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają  sprawcę zdarzenia na załączonym portrecie pamięciowym, znają jego tożsamość lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komisariatem Policji w Wolborzu tel. 44 616-48-06 lub numer 112 i 997.

Zapewniamy anonimowość!

 


 

 

Kutnowscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała.

10 maja 2014r o godz.11.20 w Kutnie na ul.Bałtyckiej, w rejonie targowiska, sprawca ugodził nożem 43-letniego mieszkańca Kutna. Po zadaniu jednego ciosu napastnik uciekł. Na podstawie zeznań świadków sporządzono jego rysopis.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost 180-185cm, bardzo szczupły, twarz pociągła, oczy podkrążone, nos średni, usta wąskie. Ubrany był w bluzę z kapturem i napisem "reebok", ciemne spodnie dresowe i sportowe buty.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie przy ul. Toruńskiej 14  lub pod nr telefonu 24 253 23 01, 24 253 21 00.

 

 

Poszukiwany złodziej pieniędzy

W dniu 11.02.2014r policjanci z VII Komisariatu Policji  KMP w Łodzi zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce  w godz. od 08.15 – 08.30 wówczas to pokrzywdzona łodzianka dokonała wypłaty pieniędzy z banku  a następnie  udała się ul. Kurczaki w stronę cmentarza.  Na odcinku ul. Mieszczańskiej została zaczepiona przez starszego mężczyznę, który chciał udać się wraz z pokrzywdzona w kierunku osiedla, gdzie miały być zaparkowane pojazdy, z których jeden zamierzał kupić. Przed skrzyżowaniem z ul. Serdeczną dobiegł do nich  młodszy mężczyzna pytając  czy nie znaleźli zagubionych pieniędzy oboje zaprzeczyli i udali się dalej. Ponownie przy ul. Zamkniętej 3, podbiegł do nich te sam mężczyzna i oświadczył, iż ma świadków na to, że to oni znaleźli jego pieniądze. Starszy pan , który towarzyszył pokrzywdzonej wyjął z kieszeni pieniądze i okazał młodszemu mężczyźnie, który po ich obejrzeniu zaprzeczył, aby te pieniądze należały do niego, widząc to kobieta, najpierw przekazała wykaz z banku a następnie wyjęła pieniądze z saszetki, które okazała mężczyźnie ten natomiast przekazał je starszemu mężczyźnie który, owinął je wykazem z banku i oddał je pokrzywdzonej. Następnie mężczyźni zaczęli się kłócić miedzy sobą w tym samym momencie kobieta odeszła od nich  i po przejściu odcinka 200 m zauważyła, że w saszetce brakuje jej dużej sumy pieniędzy, a oszuści zniknęli. 

Image

Rysopis sprawcy:- mężczyzna – wiek około 40-45 lat, włosy ciemne krótkie o dł. około 5 cm, wystające zza czapki, bez zarostu, śniada cera, przednie zęby z dużym nalotem żółtym, albo z widocznymi plombami, ubrany był w kurtkę sięgającą do pasa ze ściągaczem, pikowaną, koloru ciemnego, spodnie dżinsowe, trochę wytarte ciemne, na głowie czapka prawdopodobnie dżokejka,


Osoby, które rozpoznają  sprawcę proszone są o kontakt z  VII Komisariatem Policji  KMP w Łodzi przy ul. 3-go Maja 43, pok. 117 lub skontaktowały się z prowadzącym postępowanie pod nr telefonu 42 665 27 99 lub 42 665 28 00 lub Dyżurnym jednostki pod nr 42 665 24 56 lub 42 665 24 59.

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 216