Z ostatniej chwili: arrow Osoby poszukiwane
niedziela, 26 październik 2014
 
 
KibicujBezpiecznie - Konkurs Filmowy KibicujBezpiecznie - Konkurs Filmowy

OSOBY POSZUKIWANE
więcej na http://www.poszukiwani.policja.pl
 Poszukiwani sprawcy oszustwa w Piotrkowie Trybunalskim
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 29 września 2014 roku około godziny 15.30w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Dmowskiego. Tego dnia nieznany sprawca podając się za adwokata wykazał chęć zakupu każdej ilości aparatów dźwiękowych na uszy marki Wake-up, po czym po upływie około 20 minut do tego samego sklepu przyszła młoda kobieta podająca się za przedstawicielkę handlową z ofertą sprzedaży aparatów dźwiękowych marki Wake-up. W konsekwencji osoby te sprzedały pokrzywdzonej 30 sztuk takich aparatów.  Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego  sporządzono portrety pamięciowe sprawców:

Image

Image


Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost: 164 cm, średnia budowa ciała, twarz okrągła, włosy ciemne, średniej długości, zaczesane na lewy bok. ; oczy duże,  brwi średniej grubości, łukowate; nos prosty, średniej długości, szeroki; cera normalna, uszy średniej wielkości, przylegające. Mężczyzna ubrany był w spodnie i marynarkę koloru ciemnego, jasną koszulę.
Wymieniony przedstawiał się jako adwokat o nazwisku Lewandowski z Piotrkowa Trybunalskiego

Rysopis poszukiwanej: kobieta w wieku około 20-25 lat, wzrost około 158 cm, szczupłej budowy ciała, oczy duże, koloru ciemnego, twarz trójkątna, włosy koloru blond, długie, związane w kitkę, nos prosty, średniej długości, wąski, usta grube, średniej szerokości, uszy średniej wielkości, przylegające, cera normalna.
Wymieniona przedstawiała się jako Karolina Tomaszewska z krakowskiej firmy.
 
 
W przypadku posiadania informacji o poszukiwanych osobach prosimy o kontakt po numerem telefonu 44-647-93-15 (pon.- pt. 8:00-16:00) lub na telefon alarmowy czynny całą dobę do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. 44-647-94-62 lub 997.   Zapewniamy anonimowość.

 

 

Kto zna tego mężczyznę

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują mężczyzny, który 5 kwietnia 2014 roku przy użyciu skradzionej karty bankomatowej usiłował dokonać wypłat z kilku bankomatów na terenie Łodzi.


Image
Image
Image
Image


Osoby, które są w stanie wskazać dane personalne przedstawionego mężczyzny,  bądź dysponują informacjami mogącymi  doprowadzić do jego ustalenia proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul. Armii Krajowej 33 telefon  42 665 31 95 czynny w godz. 8.00-16.00 lub całodobowy 42 665 23 49, bądź przekazywanie informacji drogą elektroniczną na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

 

 

Rozbój w placówce bankowej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi  pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew prowadzą czynności  w sprawie rozboju, kóry miał miejsce  w dniu 25.07.2014r w placówce bankowej w Łodzi  przy ul.A.Jagiellonki .Tego dnia ok. godz. 11.00 do banku  weszło dwóch  mężczyzn,  którzy  grożąc pracownikom   natychmiastowym  użyciem wobec nich  przemocy  zażądali wydania  z kasy  pieniędzy.
Rysopis sprawców; wiek ok.30 lat,wzrost 175-180 cm  sylwetki krępe muskularne. Jeden ze sprawców ubrany był w bluzę z kapturem kol.czarnego  z napisem  z przodu w kolorze białym o treści"DIESEL" spodnie długie typu jeans,buty sportowe, na  głowie  czapka z daszkiem. Drugi z mężczyzn ubrany był w bluzę z kapturem  kol.beżowego ,na głowie  czapka z daszkiem ,spodnie  długie kol.khaki,buty typu "glany" z charakterystyczną grubą podeszwą.   Przy pasku spodni posiadał kaburę od pistoletu.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 
Wszystkie osoby które mogą pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu sprawców rozboju proszone są o kontakt z Wydz.d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu  Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ul.Sienkiewicza 28/30 tel.42 665-14-50 / godz.08.00-16.00/ , 692-457-703, lub 42665-22-54 oraz nr.alarmowy 997
Zapewniamy  anonimowość !
 

 

 

Amator drogich perfum

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują mężczyzny, który skradł drogie perfumy. Do zdarzenia doszło 24 maja 2014 roku w sklepie przy ulicy Maratońskiej w Łodzi.


{misimage}
Image
Image
Image


Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydz. Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul.Armii Krajowej 33 telefon 42 665 31 95 czynny w godzinach 8.00-16.00 bądź  z dyżurnym jednostki 42 665 23 49 telefon czynny cała dobę.

 

 

"Cukrowy oszust"

Kaliscy policjanci poszukują oszusta wyłudzającego pieniądze, który oferuje do sprzedaży cukier po atrakcyjnej cenie. Po otrzymaniu pieniędzy... znika. 
Na początku sierpnia b.r. w Kaliszu do przedstawiciela jednej z firm zadzwonił nieznany mężczyzna z ofertą sprzedaży 24 ton cukru po „atrakcyjnej” cenie. Niestety super okazja nie wzbudziła podejrzeń u przedsiębiorcy, który umówił się ze „sprzedawcą” w pobliżu jednego z kaliskich marketów. Tam przekazał mu pieniądze w kwocie ponad 20 tysięcy. Oszust oddalił się z miejsca transakcji nie przekazując zamówionego towaru pokrzywdzonemu.

Policjanci zabezpieczyli zapis nagrania z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Image

Image

Image

Image


Ktokolwiek posiada informacje na temat osoby, której zdjęcia publikujemy proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu pod numerem telefonu 62 76 55 348 lub 62 76 55 364. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub pod numer
alarmowy 997.

 

 

Poszukiwany sprawca usiłowania rozboju

Policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania rozboju na obywatelu Turcji. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia 2014r około godz.1.30 w nocy, w Łodzi w bramie posesji przy ul. Piotrkowskiej 55. Na podstawie zebranych dowodów sporządzono portret pamięciowy sprawcy.

Image

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 28 lat, wzrost około 180 cm, waga około 90 kg, włosy krótkie. W chwili popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w niebieską koszulę i kremowe spodnie.

Osoby będące świadkami lub mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu I Komisariatu KMP w Łodzi w godz.8-16 pod tel. (42) 665 10 49 oraz przez całą dobę pod nr tel.(42) 665 14 00 lub (42) 665 14 01.

 

 

Poszukiwani rozbojarze z Woli Zaradzyńskiej.

Pabianiccy policjanci poszukują sprawców rozboju, do którego doszło 4 sierpnia 2014 roku około godziny 9:30    w miejscowości Kolonia Wola Zaradzyńska. Około 6-7 mężczyzn, ubranych w niekompletne umundurowanie ( czapki i koszulki) i podających się za funkcjonariuszy Policji oraz prokuratora pabianickiej prokuratury weszło do domu pokrzywdzonych pod pretekstem wykonania czynności przeszukania skradzionej rzekomo biżuterii. Domownicy przypuszczając, że są to ,,przebierańcy” wszczęli alarm. Spłoszeni sprawcy pobili lokatorów, kradnąc  trzy telefony komórkowe warte 200 złotych, po czym uciekli białym samochodem. Po zgłoszeniu przestępstwa powstały portrety pamięciowe dwóch sprawców.

Image

Image
Pierwszy z nich ma około 30 lat, szczupłej budowy ciała, około 165 cm wzrostu, posiada bruzdę w brodzie.
Drugi z napastników jest w wieku około 60 lat, wzrost 180 cm, średniej budowy ciała, włosy bardzo krótkie, ubrany był w marynarkę i okulary lecznicze.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu  sprawców bądź miejsca ich pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach przy ul. Żeromskiego 18, tel. (42) 22 53 348, (42) 22 53 300 lub 997.

 

Poszukiwany sprawca usiłowania rozboju w banku przy ul.Kolumny w Łodzi

 

Policjanci z  VII Komisariatu  KMP w  Łodzi prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania rozboju w jednej z placówek bankowych. Do zdarzenia doszło 22 lipca 2014r około godz. 18:30 przy ul. Kolumny. Spłoszony sprawca zbiegł bez łupu.

Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowanego przez monitoring banku.

Image


Wszystkie osoby , które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z KP VII KMP w Łodzi  tel. nr 42 665-27-79 (godz. 8:00-15:00) lub całodobowy 42 665-24-56.

 

 

Poszukiwany sprawca rozboju w Piotrkowie Trybunalskim

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie rozboju, który miał miejsce 17 lipca 2014 roku około godziny 22.00 w punkcie skupu palet przy ulicy Rakowskiej. Tego dnia nieznani sprawcy używając gazu łzawiącego wobec pokrzywdzonego doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym ze stojącego na terenie skupu baraku zabrali 1360 złotych. Na podstawie zebranych dowodów sporządzono portret pamięciowy jednego ze sprawców:

Image
 
Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrost: 178-180 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, niewielka bruzda na brodzie z bruzdami czołowymi i  krostami na policzkach, uwydatnione kości policzkowe; włosy ciemny blond, krótkie z niewielkimi zakolami; oczy średnie, częściowo przykryte obwisłymi powiekami; brwi grube proste; nos duży garbaty; cera ciemna opalona, miejscami zniszczona, sprawiająca wrażenie osoby nadużywającej alkoholu z kilkudniowym zarostem; głos stłumiony, niewyraźny. Mężczyzna ubrany był w jasnobrązową bluzę z kapturem i jasną koszulkę typu t-shirt
 
 
W przypadku posiadania informacji, w tym zakresie prosimy o kontakt po numerem telefonu 44-647-90-84 (pon.- pt. 8:00-16:00) lub na telefon alarmowy czynny całą dobę do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Tryb. 44-647-94-62 lub 997.   Zapewniamy anonimowość.

 

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują oszustów.
13 czerwca 2014r sprawcy,  kobieta z mężczyzną pod legendą usunięcia awarii wody dostali się do  mieszkania starszej łodzianki  przy ul. Babickiego i odwracając jej uwagę  skradli pieniądze .
Na podstawie cech rysopisowych podanych przez świadka zdarzenia sporządzono portret pamięciowy mężczyzny :
Image
Wiek ok. 30 lat, 180 cm wzrostu, sylwetka krępa, włosy ciemne czesane do góry.
   
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt  telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji  KMP w Łodzi tel.42 665-31-95 oraz przez całą dobę z dyżurnym III Komisariatu Policji KMP w Łodzi tel. 665-23-49, bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .


 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 220