Z ostatniej chwili: arrow Osoby poszukiwane
sobota, 26 lipiec 2014
 
 

OSOBY POSZUKIWANE
więcej na http://www.poszukiwani.policja.pl
Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują oszustów.
13 czerwca 2014r sprawcy,  kobieta z mężczyzną pod legendą usunięcia awarii wody dostali się do  mieszkania starszej łodzianki  przy ul. Babickiego i odwracając jej uwagę  skradli pieniądze .
Na podstawie cech rysopisowych podanych przez świadka zdarzenia sporządzono portret pamięciowy mężczyzny :
Image
Wiek ok. 30 lat, 180 cm wzrostu, sylwetka krępa, włosy ciemne czesane do góry.
   
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt  telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji  KMP w Łodzi tel.42 665-31-95 oraz przez całą dobę z dyżurnym III Komisariatu Policji KMP w Łodzi tel. 665-23-49, bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .


 

 

Poszukiwani oszuści bankowi

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź Polesie, prowadzą postępowanie dotyczące wyłudzenia kredytu przy pomocy wcześniej zagubionych przez właściciela dokumentów.
Do zdarzenia doszło 13 maja 2014 roku.  Sprawcy w jednym z oddziałów placówki bankowej w Łodzi przy ulicy Gdańskiej, po przedłożeniu zagubionego dowodu osobistego klienta banku oraz sfałszowanego na jego dane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach wyłudzili kredyt gotówkowy oraz limit na karcie kredytowej na kilkadziesiąt tysięcy złotych.  15 maja 2014 roku w tym samym oddziale banku ponownie posługując się tym samym dokumentem tożsamości usiłowali wyłudzić kolejny kredyt .

Kobieta: wiek ok. 25 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupła sylwetka, włosy czarne, proste , długie.

Image

Image

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub mają inne cenne informacje dotyczące np. jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z policjantami z IV Komisariatu KMP w Łodzi ul. Kopernika 29/31. tel. 42/665 23 15 /16  , 665 23 00 lub 997

 

 

Włamywacze z monopolowego

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do sklepu monopolowego w Łodzi przy ulicy Balonowej w dniu 12 lutego 2014 roku. Sprawcy skradli papierosy i pieniądze.
Image
Image
Osoby   będące świadkami oraz mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul.Armii Krajowej 33 telefon 42 665 31 95 czynny w godzinach 8.00-16.00, czynny cała dobę (Dyżurny) 42 665 23 49, bądź przekazywanie drogą elektroniczną na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

Wypłacali pieniądze skradzioną kartą

Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi poszukują osoby, które 17 lutego 2014 roku dokonały wypłaty pieniędzy z bankomatu posługując się wcześniej skradzioną kartą. Do zdarzenia doszło 17 lutego 2014 roku w Łodzi przy ulicy Wyszyńskiego.
Image
Image
Image
Image
Osoby  mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego III Komisariatu Policji w Łodzi ul.Armii Krajowej 33, telefon 42 665 31 95 czynny w godzinach 8.00-16.00, czynny cała dobę (Dyżurny) 42 665 23 49, bądź przekazywanie  informacji drogą elektroniczną na adres Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

 

Policjanci z VII Komisariatu Policji poszukują dwóch rozbojarzy.

Do zdarzenia doszło 28 marca 2014 roku około godz.14 w Łodzi  przy zbiegu ulic Bednarskiej  i Pabianickiej. Idącego łodzianina zaczepiło dwóch mężczyzn i grożąc mu użyciem noża zażądali pieniędzy. Mimo, że pokrzywdzony kilkakrotnie został uderzony przez bandytów w głowę zdołał im uciec do pobliskiej placówki bankowej, gdzie wezwał pomoc.
ImageImage
Osoby  rozpoznające sprawców proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Łodzi ul.3 Maja 43 telefon 42 665 27 79 czynny w godzinach 8.00-16.00 lub czynny całą dobę 42 665 24 56

 

 

Poszukiwany złodziej biżuterii

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu pod nadzorem Prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, która miała miejsce 29 kwietnia 2014 roku w miejscowości Rękoraj gmina Moszczenica powiat piotrkowski. Wówczas nieustalony sprawca wszedł do budynku mieszkalnego i wykorzystując nieuwagę domowników dokonał kradzieży złotej biżuterii i pieniędzy. Na podstawie zebranych dowodów sporządzono portret pamięciowy sprawcy:

Image

Rysopis: mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrost około 177 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, twarz podłużna, uzębienie pełne. W chwili popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w czapkę pikowana z daszkiem, kurtkę czarną pikowaną do pasa, spodnie dżinsowe ciemne i ciemne buty typu trekking.

Poniżej prezentujemy zdjęcia kilku egzemplarzy skradzionej bizuterii:

Image

Image

Image

Image

Policjanci proszą świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają  sprawcę zdarzenia na załączonym portrecie pamięciowym, znają jego tożsamość lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komisariatem Policji w Wolborzu tel. 44 616-48-06 lub numer 112 i 997.

Zapewniamy anonimowość!

 


 

 

Kutnowscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała.

10 maja 2014r o godz.11.20 w Kutnie na ul.Bałtyckiej, w rejonie targowiska, sprawca ugodził nożem 43-letniego mieszkańca Kutna. Po zadaniu jednego ciosu napastnik uciekł. Na podstawie zeznań świadków sporządzono jego rysopis.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost 180-185cm, bardzo szczupły, twarz pociągła, oczy podkrążone, nos średni, usta wąskie. Ubrany był w bluzę z kapturem i napisem "reebok", ciemne spodnie dresowe i sportowe buty.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie przy ul. Toruńskiej 14  lub pod nr telefonu 24 253 23 01, 24 253 21 00.

 

 

Poszukiwany złodziej pieniędzy

W dniu 11.02.2014r policjanci z VII Komisariatu Policji  KMP w Łodzi zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Zdarzenie miało miejsce  w godz. od 08.15 – 08.30 wówczas to pokrzywdzona łodzianka dokonała wypłaty pieniędzy z banku  a następnie  udała się ul. Kurczaki w stronę cmentarza.  Na odcinku ul. Mieszczańskiej została zaczepiona przez starszego mężczyznę, który chciał udać się wraz z pokrzywdzona w kierunku osiedla, gdzie miały być zaparkowane pojazdy, z których jeden zamierzał kupić. Przed skrzyżowaniem z ul. Serdeczną dobiegł do nich  młodszy mężczyzna pytając  czy nie znaleźli zagubionych pieniędzy oboje zaprzeczyli i udali się dalej. Ponownie przy ul. Zamkniętej 3, podbiegł do nich te sam mężczyzna i oświadczył, iż ma świadków na to, że to oni znaleźli jego pieniądze. Starszy pan , który towarzyszył pokrzywdzonej wyjął z kieszeni pieniądze i okazał młodszemu mężczyźnie, który po ich obejrzeniu zaprzeczył, aby te pieniądze należały do niego, widząc to kobieta, najpierw przekazała wykaz z banku a następnie wyjęła pieniądze z saszetki, które okazała mężczyźnie ten natomiast przekazał je starszemu mężczyźnie który, owinął je wykazem z banku i oddał je pokrzywdzonej. Następnie mężczyźni zaczęli się kłócić miedzy sobą w tym samym momencie kobieta odeszła od nich  i po przejściu odcinka 200 m zauważyła, że w saszetce brakuje jej dużej sumy pieniędzy, a oszuści zniknęli. 

Image

Rysopis sprawcy:- mężczyzna – wiek około 40-45 lat, włosy ciemne krótkie o dł. około 5 cm, wystające zza czapki, bez zarostu, śniada cera, przednie zęby z dużym nalotem żółtym, albo z widocznymi plombami, ubrany był w kurtkę sięgającą do pasa ze ściągaczem, pikowaną, koloru ciemnego, spodnie dżinsowe, trochę wytarte ciemne, na głowie czapka prawdopodobnie dżokejka,


Osoby, które rozpoznają  sprawcę proszone są o kontakt z  VII Komisariatem Policji  KMP w Łodzi przy ul. 3-go Maja 43, pok. 117 lub skontaktowały się z prowadzącym postępowanie pod nr telefonu 42 665 27 99 lub 42 665 28 00 lub Dyżurnym jednostki pod nr 42 665 24 56 lub 42 665 24 59.

 

 

 

 

Rozbojarze z autobusu.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawców rozboju .W dniu 27 grudnia 2011 roku około godziny 20:40 do autobusu linii 73 w Łodzi na przystanku autobusowym przy ul. Plac Barlickiego wsiadło 3 mężczyzn, którzy zaczęli zaczepiać podróżującego tym autobusem mężczyznę . Gdy zaczepiany mężczyzna wysiadł z autobusu  przy ul. 11 listopada 9 ruszyli za nim napastnicy,  podeszli do niego i zażądali wydania telefonu. Po odmowie dobrowolnego oddania telefonu komórkowego jeden ze sprawców przewrócił pokrzywdzonego na ziemię i zaczął go dusić,  a pozostałych dwóch mężczyzn przeszukiwało pokrzywdzonego. W wyniku tego zdarzenia zostały utracone dwa telefony komórkowe. 
Jak ustalili policjanci ,  sprawcy rozboju oddalili się na  przystanek autobusowy w kierunku centrum Łodzi. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowano na jednej z kamer monitoringu autobusu linii 73 jest jednym ze sprawców i najprawdopodobniej ma na imię Kamil.

Image

Rysopis: Wiek około 20 – 25 lat szczupłej budowy ciała, ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, w trakcie opisywanego zdarzenia miał zaciągnięty kaptur na głowę.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28 / 30 pod nr tel. 042 665 – 14 - 50 bądź całodobowo pod numerem telefonu 042 665 – 22 – 50.

 

 

Rozbój na ulicy Dąbrowskiego w Łodzi

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawców rozboju.15 marca 2014 roku około godz.  03.45 młoda łodzianka  wracała autobusem nocnym N3 z pracy. Wysiadła na przystanku  na skrzyżowaniu ulic Dabrowskiego i Tatrzańskiej . Na  wysokości ulicy Dąbrowskiego 42B  podeszło do niej dwóch mężczyzn, z których jeden   uderzył ją w tył głowy a drugi wyrwał  torbę z zawartością portfela z pieniędzmi,  dokumentów,   karty bankomatowej , telefonu komórkowego  i odtwarzacza MP3 .
Pokrzywdzona zapamiętała  cechy rysopisowe jednego z mężczyzn i na tej podstawie został sporządzony  portret pamięciowy sprawcy:

Image
 
Mężczyzna był w wieku ok. 35 lat, szczupły, wzrost ok. 175 cm,  twarz owalna,  oczy  ciemne, noś średni, prosty,  usta średniej grubości,  ubrany w kurtkę koloru czarnego z kapturem założonym na głowę.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji KMP w Łodzi ul.Wólczańska 250  telefony 42 665 24 35,  czynne w godz. 8.00-16.00 lub całodobowy 42 665 24 00 (Dyżurny jednostki)

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 214