Z ostatniej chwili: arrow Osoby poszukiwane
czwartek, 30 lipiec 2015
 
 
Zobacz.Przeżyj.
Erazmus+

OSOBY POSZUKIWANE
więcej na http://www.poszukiwani.policja.pl
Piekarniany rozbojarz

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Łodzi poszukuje rozbojarza, który13 lipca 2015 roku około godz. 9.50 w kominiarce na głowie i nożem kuchennym w ręku wszedł do sklepu-piekarni w Łodzi przy ulicy Broniewskiego i grożąc jego użyciem skradł z kasy pieniądze. Na podstawie relacji świadka sporządzono portret pamięciowy sprawcy.
Image
Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszeni  są  o kontakt z VIII Komisariatem Policji KMP w Łodzi ul. Wólczańska 250, telefon czynny w godzinach 8.00-16.00 : 42 665 24 18, 42 665 24 33 lub całodobowy 42 665 24 00.

 

 

Rozbój w banku w Ręcznie

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą czynności w sprawie rozboju, który miał miejsce 10 lipca 2015 roku w Banku w Ręcznie ul. Główna . Wówczas dwóch nieznanych sprawców, w czarnych kaskach motocyklowych na głowach weszło do pomieszczenia obsługi klienta banku i grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń palną zażądali od niej wydania pieniędzy. Po otrzymaniu kilkunastu tysięcy złotych jeden ze sprawców włożył je do czarnej torby. Obydwaj sprawcy opuścili placówkę bankową po czym wsiedli na motocykl koloru czarnego o początkowym nr rejestracyjnym EPI…... i odjechali w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Na podstawie zeznań pokrzywdzonych sporządzono portret pamięciowy mężczyzny, który 9 lipca 2015 roku był w banku i może mieć związek ze sprawą.
Image
wiek:  około 30- 40 lat
wzrost: około 160 cm i średniej budowy ciała
twarz:  o kształcie pięciokątnym, wysokie czoło, włosy krótkie zaczesane do góry ciemny blond
oczy:  duże kolor kasztanowy- piwny
uszy: średniej wielkości, przylegające
cera: wyraźna opalenizna
ubiór: bluza kolorowa z dominującym kolorem czerwonym
Policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają informacje w tym zakresie i rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postepowanie asp. Piotr Kałuża pod numerem telefonu 44 647- 90- 84 i numer służbowy 846 10 84

 

 

Policjanci z   VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują mężczyzny, który dokonał przestępstwa  o podłożu seksualnym.

Do zdarzenia doszło  07 czerwca.2015r. w Łodzi przy ul. Kossaka. Poszukiwany mężczyzna szedł za pokrzywdzoną ulicą do jej miejsca zamieszkania , wszedł za nią do klatki schodowej,  a gdy wsiadała do windy , przytrzymał nogą drzwi uniemożliwiając ich zamknięcie. Gdy kobieta była już   w kabinie windy mężczyzna doprowadził do innej czynności seksualnej.  Krzyk kobiety spowodował, że sprawca uciekł.  Na podstawie relacji pokrzywdzonej sporządzono portret pamięciowy sprawcy.


Image


Rysopis sprawcy: ubrany w czerwoną podkoszulkę i spodnie jeansowe, wzrostu ok. 180-190 cm, średniej budowy ciała, ale sylwetka muskularna, wiek ok.35 lat, łysy, bez zarostu, cera gładka, widoczna wyraźna opalenizna.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z  VIII Komisariatem Policji KMP w Łodzi.ul.Wólczańska 250 Telefony kontaktowe: w godz. 08.00-16.00 Z-ca Nacz. Wydziału Kryminalnego 42 665 24 18, prowadzący 42 665 24 33 , całą dobę Dyżurny VIII KP 42 665 24 00.
 

 

Złodzieje roweru

Policjanci z VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują dwóch mężczyzn, którzy  w dniu 21 maja 2015  roku około godz. 14.20 w Łodzi przy ul. Dąbrowskiego 216  dokonali kradzieży roweru górskiego.
Image Image
Osoby, mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzn proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji KMP w Łodzi ul. Wólczańska 250 telefon 042 665 24 63 w godz. 08.16  lub  całodobowy 042 665 24 00  .

 

 

Rozbojarz z "Górniaka"

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Łodzi poszukują sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło  14 maja 2015 roku około godziny 16:50 w Łodzi na terenie Targowiska Górniak przy ulicy Piotrkowskiej 317. Młody mężczyzna poruszający się rowerem nieustalonej marki, koloru niebieskiego - indygo, wszedł do Saloniku Prasowego mieszczącego się w jednym z boksów  i po sterroryzowaniu sprzedawcy nożem zażądał  kartonu papierosów, a po jego  otrzymaniu oddalił się w nieznanym kierunku.


Image


RYSOPIS:Mężczyzna w wieku 20-25 lat, wzrostu ok 180cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę z niebieskimi odwzorowaniami pod pachami, jasne spodnie w odcieniu beżowym typu bojówki o długości za kolano i jaskrawe obuwie sportowe.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Łodzi ul.Wólczańska 250, telefon 42 665 24 45 czynny w godzinach 8.00-16.00 lub całodobowy 42 665 24 00.
 

 

Poszukiwany sprawca napadu na bank w Piotrkowie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą czynności zmierzające do wykrycia sprawcy  rozboju dokonanego na pracownikach banku, do którego  doszło 1 czerwca 2015 roku około godziny 17.00 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Słowackiego. Nieznany sprawca po uprzednim wejściu do placówki banku grożąc trzymanym w ręku przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy, a następnie po otrzymaniu gotówki, oddalił się w nieznanym kierunku.

Image


Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy:
Mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 190 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, bez cech charakterystycznych, oczy duże koloru niebieskiego, brwi cienkie proste, nos prosty średniej grubości. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był: w kurtkę długości ? koloru niebieskiego (chabrowego), wykonaną z ortalionu, na głowie czapka z daszkiem koloru ciemnego, spodnie dresowe luźne koloru ciemnego z widocznymi dwoma lampasami na bokach koloru białego oraz trzema lampasami na wysokości łydki. Na nogach obuwie typu trampki.

Image

Image


Policjanci proszą  świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają na powyższych zdjęciach sprawcę  zdarzenia lub znają jego tożsamość  o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nr telefonu 44 647- 90- 84 w godzinach 8.00- 16.00, telefon komórkowy 723-628-640 lub numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

 

Próbował okraść punkt kasowy w Sieradzu. 

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania rozboju na pracownicy punktu kasowego Banku Spółdzielczego w Sieradzu znajdującego się w Domu Handlowym „Bartek” przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Sieradzu. Zdarzenie miało miejsce 20 kwietnia 2015 roku około godziny 14.10. Sprawca grożąc nożem kasjerce usiłował dokonać kradzieży pieniędzy jednak z powodu stanowczej postawy kasjerki opuścił punkt kasowy udając się w kierunku ulicy Jagiellońskiej.

Image

Image

Image 

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrostu około 185-190 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, na głowie miał naciągniętą pończochę, ubrany był w sprane spodnie dżinsowe koloru niebieskiego,  bluzę sportową koloru granatowego z  kapturem założonym na głowę,  kurtkę wiosenną koloru ciemnego zapinaną na zamek błyskawiczny, na dłoniach miał założone przezroczyste rękawiczki silikonowe.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu sprawcy proszone są o kontakt telefoniczny z naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Sieradzu kom. Tomaszem Frątczakiem  tel. (43) 8277430, prowadzącym sprawę st. asp. Maciejem Jamroziakiem tel. (43) 8277726  bądź numerem 997. 

 

 

 

 

Policjanci z VII komisariatu Policji  w Łodzi prowadzą  postępowanie przygotowawcze  dotyczące kradzieży pod legendą.
W  lutym 2015 roku w Łodzi przy  ul. Paderewskiego  sprawca działając pod legendą pracownika spółdzielni (hydraulik) oraz kobieta która pragnęła pożyczyć kartkę i długopis zostali wpuszczeni do mieszkania w celu sprawdzenia stanu zegarów wodnych oraz przecieków w pionie.
W/g oświadczenia pokrzywdzonej pierwsza do mieszkania zapukała kobieta podająca się za znajomą jednej z sąsiadek i poprosiła o pożyczenie kartki i długopisu celem pozostawienia informacji  w drzwiach jednej z sąsiadek. Po jej wyjściu do drzwi mieszkania zapukał mężczyzna podający się za hydraulika – pracownika spółdzielni i nakazał pokrzywdzonej przeprowadzenie wspólnie z nim  sprawdzenia stanu drożności instalacji w pionie. Następnie mężczyzna opuścił mieszkanie. Po około dwóch miesiącach od  opisanej sytuacji pokrzywdzona stwierdziła, że mężczyzna podający się za hydraulika skradł jej kosmetyczkę, w której przechowywała biżuterię . Nikt inny poza  tymi osobami nie był w mieszkaniu pokrzywdzonej .

Image

Rysopis sprawcy:wiek:ok. 30 lat  wzrost:ok.165 cm, kształt twarzy:owalny, kontur regularny ,sylwetka: średnia , włosy: bardzo krótkie,  prostego, uczesane „na jeża”, ciemne.
Oczy:ciemne, zarost: wąsy ciemne , o kształcie przypominającym dwa małe kwadraty, kilkudniowy zarost 
Ubrany: w chwili zdarzenia sprawca ubrany był w kurtkę koloru czarnego,


Osoby które rozpoznają mężczyznę z portretu proszę o kontakt z KP VII w Łodzi ul. 3-go Maja 43 osobisty  pok. 101 tel.  wew.. 27 88 lub telefoniczny - prowadzący postępowanie  042 665 27 88; Naczelnik Wydz. Kryminalnego 042 665 27 98  lub całodobowo Dyżurny KP VII KMP w Łodzi 42 665 24 56/59

 

 

Poszukiwany sprawca innej czynności seksualnej

Policjanci z Koluszek poszukują mężczyzny w wieku około 29-30 lat, który  5 października 2014 roku w miejscowości Wiączyń Dolny gm. Nowosolna ok. godziny 16:30 dopuścił się innej czynności seksualnej na szkodę 37 letniej kobiety.
Na podstawie podanych przez pokrzywdzoną cech rysopisowych sporządzono portret pamięciowy sprawcy.

Image

Rysopis: mężczyzna w wieku około 29-30 lat, ok. 180 cm wzrostu,waga około 70-75 kg, szczupłej budowy ciała, nos lekko zgarbiony, usta wąskie, włosy jasne blond (krótkie), cera jasna zaczerwieniona ( ślady po trądziku), małe dłonie.Ubrany był w : czapka z daszkiem w ciemnym kolorze i z nadrukiem z przodu, bluza jasno szara na suwak, spodnie jeans, buty sportowe koloru białego.

Cechy charakterystyczne: tzw. żabi chód ( przy chodzeniu rozstawia szeroko stopy i buja się na boki) 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy prosimy o kontakt z prowadzącą sprawę  w Wydziale Dochodzeniowo Śledczym w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach ul. 11-go listopada 62f. Kontakt pod nr (44) 719 62 35 w godz 8:00-16:00 lub całodobowo z dyżurnym jednostki na nr (44) 719-62-11, numerem alarmowym 997 lub 112.
 

 

ROZPOZNAJESZ  - ZADZWOŃ
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do hurtowni motoryzacyjnej w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sulejowskiej, jaka miała miejsce w nocy z 10 na 11 lutego 2015 roku. Nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu zamków w drzwiach dokonał kradzieży pieniędzy i telefonów komórkowych na szkodę właścicieli firmy. Monitoring zarejestrował wizerunek sprawcy  przestępstwa.
Image
Image
Image
Policjanci proszą  świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają  sprawcę  zdarzenia lub znają jego tożsamość  o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym KMP w Piotrkowie Trybunalskim telefon 44 647- 90- 84 w godzinach 8.00- 16.00 lub na numer alarmowy, czynny całą dobę 997.
Zapewniamy anonimowość

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 20 z 213