Z ostatniej chwili:
poniedziałek, 08 luty 2016
 
 
Łódzka Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi 04 lutego 2016r w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi zorganizowane zostały konsultacje społeczne z udziałem przedstawicieli Urzędu Miasta Łodzi, Rady Miejskiej, Młodzieżowej Rady Miejskiej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Służby Ochrony Kolei, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiego Ośrodka Sportu     i Rekreacji, przedstawicieli Rad Osiedli, mieszkańców Łodzi oraz Komendantów Komisariatów I – VIII      i Naczelników Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Sztab Policji KMP w Łodzi. W spotkaniu wzięło udział 97 uczestników .
    
Czytaj całość...
 
Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia

ImagePolicjanci z komisariatu w Działoszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło 29 stycznia 2016 roku w jednym z bloków w Działoszynie. W pożarze rozległych obrażeń doznał 34-letni lokator. Policjanci pracujący przy tej sprawie 3 lutego 2016r. zatrzymali 26-letniego mieszkańca Działoszyna, który miał już wcześniej konflikt z prawem. Z zebranych dowodów wynika, że feralnego dnia 26-latek wszedł do mieszkania 34-latka przez uchylone okno i ukradł laptopa oraz rzeczy osobiste gospodarza. Następnie w celu zatarcia śladów rozlał łatwopalną ciecz i podpalił mieszkanie z lokatorem w środku.

Czytaj całość...
 
potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku
ImagePotrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku. Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zderzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 60-letni pieszy. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.

Czytaj całość...
 
Oszukiwał ludzi dobrej woli
ImageŁódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na forach internetowych ogłaszał, iż zbiera pieniądze na pomoc dla swojego ciężko chorego 3-letniego syna. Wszystko to jednak okazało się bajką wymyśloną przez chciwego 33-latka. Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi na bieżąco monitorują Internet wyszukując podejrzane informacje, czy ogłoszenia.  Na początku 2016 roku odnaleźli anons w którym ojciec ciężko chorego Krzysia prosi o pomoc dla swojego syna.
Czytaj całość...
 
Napadł z bronią w ręku
ImagePolicjanci z Łasku ustalili i zatrzymali 51-letniego sprawcę napadu rabunkowego, który miał miejsce w jednym z lokali w centrum miasta. Mieszkaniec powiatu pabianickiego trafił do policyjnego aresztu.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 3085