Z ostatniej chwili:
wtorek, 28 lipiec 2015
 
 
Zobacz.Przeżyj.
Erazmus+
Udawali policjantów, teraz grozi im kara.

ImageFunkcjonariusze z Posterunku Policji w Andrespolu zatrzymali do kontroli BMW, którym poruszało się 3 młodych mężczyzn. Pojazd wyposażony był w atrybuty mające sugerować, iż jest nieoznakowanym radiowozem policyjnym. Młodzieńcy podszywając się pod policjantów wykorzystali pojazd do przeprowadzenia fikcyjnej kontroli drogowej. 25 lipca 2015 roku około godziny 22:20, Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach otrzymał zgłoszenie od 29-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, iż został zatrzymany na terenie miejscowości Kraszew do kontroli drogowej przez młodych mężczyzn poruszających się pojazdem m-ki BMW. Jeden z nich przedstawił się jako funkcjonariusz policji i żądał okazania dokumentów. Na prośbę okazania legitymacji służbowej młodzieniec odstąpił od czynności informując, że to jedynie żart. Dyżurny niezwłocznie zlecił patrolowi zatrzymanie opisanego pojazdu.

Czytaj całość...
 
Kolejne uderzenie w przestępczość samochodową

ImagePiotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn związanych z procederem kradzieży pojazdów. Funkcjonariusze zlikwidowali również dziuplę, w której dochodziło do demontażu aut. 23 lipca 2015 roku do piotrkowskiej komendy Policji zgłosił się 33- letni mężczyzna, który powiadomił o kradzieży swojego auta z przyblokowego parkingu. Pokrzywdzony dokładnie opisał skodę octavię. Piotrkowscy Kryminalni wspólnie z policjantami Wydziału Wywiadowczego wykonując czynności służbowe ustalili i wytypowali miejsce ukrycia skradzionej skody.

Czytaj całość...
 
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Image25 lipca w dniu imienin Krzysztofa – Patrona Kierowców, jak co roku, obchodzimy Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Tradycyjnie policjanci włączyli się w przedsięwzięcia informacyjno – edukacyjne skierowane do uczestników ruchu drogowego. 24 lipca 2015 roku przed południem przy ulicy Brzezińskiej w Łodzi funkcjonariusze Wydziałów Ruchu Drogowego KWP i KMP w Łodzi przeprowadzali kontrole drogowe pojazdów, których kierujący nie stosowali się do obowiązujących przepisów. Była to okazja do uświadamiania kierowców o zagrożeniach związanych z nieodpowiedzialnymi zachowaniami i naruszaniem przepisów.

Czytaj całość...
 
Życzenia z okazji Święta Policji

Image

 
Podzielmy się z potrzebującymi darem życia

Szanowni Państwo,

w centrach krwiodawstwa brakuje krwi. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nadinsp. Dariusza Banachowicza zwracamy się z apelem do wszystkich honorowych dawców krwi, funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Podzielmy się z potrzebującymi darem życia

                                                                                                                                      

Krew można oddawać na bieżąco w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 17/25.

Ponadto w sierpniu na terenie OPP przy ul. Pienistej 71 w Łodzi będzie podstawiony krwiobus, w którym będzie można oddać krew. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani wkrótce oddzielnym pismem.

Z góry dziękujemy za włączenie się w tę szczytną akcję. Mamy nadzieję, że powyższy apel dotrze do jak najszerszego grona policjantów i pracowników Policji.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 2843