Z ostatniej chwili:
niedziela, 01 marzec 2015
 
 
Konkurs-WRD
Erazmus+
Odpowie za uprawę, z której mógł pozyskać nawet 400 gramów marihuany.
ImagePolicjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze oszacowali, że z zabezpieczonych roślin można było uzyskać blisko 400 gramów marihuany.


Czytaj całość...
 
Łódź bez TIR-ów. Tylko docelowe wjazdy.

Od 1 marca 2015 roku w dni powszednie (oprócz sobót, niedziel i świąt) w godz. 6-20 do centrum Łodzi nie będą mogły wjeżdżać samochody ciężarowe pow. 12 ton. Wyjątkiem będą wjazdy docelowe realizowane najkrótszymi trasami (na podstawie listu przewozowego lub innego dokumentu potwierdzającego cel i miejsce dojazdu).

 Mapa jak pojadą samochody ciężarowe:

http://zdit.uml.lodz.pl/files/news/connected/ograniczenia_wjazdu_v6_649e52c3.jpg

 

 
Blisko 1000 tabletek ekstazy nie trafiło na narkotykowy rynek
ImagePolicjanci Komendy Powiatowej w Wieruszowie  zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się sprzedażą na dużą skalę narkotyków. Podejrzewani  to 26 i 27-letni mieszkańcy powiatu kępińskiego. Dilerzy zajmowali się obrotem środkami odurzającym a dokładnie tabletkami extazy i suszem marihuany. Jednego z nich policjanci zatrzymali na terenie Wieruszowa. Posiadał przy sobie 100 sztuk tabletek extazy oraz ponad trzy gramy marihuany. Drugi wpadł w miejscu zamieszkania. Okazało się, że posiadał przygotowane do sprzedaży 893 tabletki extazy. 
Czytaj całość...
 
Kolejne uderzenie w przestępczy proceder sutenerstwa

Image24 i 25 lutego 2015 roku funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach wspólnie z policjantami z Zespołu ds. Handlu Ludźmi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Łodzi zatrzymali łącznie 9 osób z terenu Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, które  nakłaniały kobiety do prostytucji i czerpały z niej korzyści. Praca nad tą sprawą rozpoczęła się w pierwszej połowie 2014 roku. Policjanci uzyskali informacje dotyczące działania na terenie województwa łódzkiego zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się czerpaniem dochodów z prostytucji oraz nakłaniania do niej kobiet.

 

 

Czytaj całość...
 
Bił i okradał - został już tymczasowo aresztowany
ImagePolicjanci  z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który na terenie Śródmieścia dopuścił się dwóch rozbojów i kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna już został tymczasowo aresztowany. Policjanci z Komisariatu I w Łodzi od pewnego czasu analizowali zdarzenia, w których sprawca pobił lub zagroził pobiciem swoja ofiary a następnie kradł telefony komórkowe i pieniądze. Do pierwszego ze zdarzeń doszło 7 lutego 2015 roku , kiedy to pokrzywdzony został zaczepiony przez mężczyznę. Wspólnie spożywali alkohol w jakimś mieszkaniu a nastąpienie sprawca wyjął nóż i grożąc jego użyciem okradł kompana, zabierając pieniądze i telefon komórkowy. Pokrzywdzony nie był w stanie wskazać, gdzie doszło do przestępstwa. 
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 2696