Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2019-01-22
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Zatrzymani poszukiwani19
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący8
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach10
2019-01-21
Zatrzymani na gorącym uczynku22
Zatrzymani poszukiwani14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący4
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
2019-01-20
Zatrzymani na gorącym uczynku35
Zatrzymani poszukiwani4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący17
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach8
2019-01-19
Zatrzymani na gorącym uczynku34
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący14
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9
2019-01-18
Zatrzymani na gorącym uczynku36
Zatrzymani poszukiwani14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący15
Wypadki drogowe5
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach5

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Uderzenie w narkobiznes

  Skuteczne działania bełchatowskiej policji doprowadziły do przejęcia blisko 2 kilogramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby związane z narkotykowym procederem i zabezpieczyli środki odurzające, substancje psychotropowe i psychoaktywne. Oprócz tego kryminalni zabezpieczyli większą ilość gotówki mogącej pochodzić z przestępczego procederu. Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat więzienia, natomiast za samo ich posiadanie grozi do 3 lat.

 2. Nowe radiowozy zasilą łódzką policję

  18 stycznia 2019 roku w Komendzie Miejskiej Policji, odbyło się uroczyste przekazanie 8 nowych radiowozów, z których na co dzień korzystać będą funkcjonariusze. W uroczystości wzięli udział Wiceprezydent Miasta Łodzi Wojciech Rosicki, Komendant Miejski Policji insp. Paweł Karolak oraz kadra kierownicza ze wszystkich łódzkich komisariatów policji.

 3. Policjant z Kutna pomógł Polce mieszkającej w Danii

  Dzięki szybkiej reakcji związanej także z biegłą znajomością języka angielskiego, zastępca dyżurnego kutnowskiej policji ,pomógł kobiecie, która potrzebowała pomocy w Danii. Do pokrzywdzonej dotarł duński patrol mundurowych. Pokrzywdzona przemocą jest już bezpieczna.

 4. Potrącili i uciekli. Zatrzymani przez policjantów

  W miniony weekend, na terenie podległym piotrkowskiej jednostce doszło do dwóch potrąceń pieszych. W obu przypadkach sprawca pozostawił rannych poszkodowanych i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się piotrkowscy policjanci, którzy dzięki swoim staraniom i żmudnej, wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca przestępstwa.

 5. Kryminalni zatrzymali podejrzanych o próbę kradzieży aut

  Na ulicy Puszkina zachowanie dwóch mężczyzn próbujących załadować volkswagena na lawetę zwróciło uwagę policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową. Stróże prawa skontrolowali ich. Okazało się, że 29- i 31-latek próbowali ukraść auto. Kilka godzin później w ręce kryminalnych wpadł trzeci - 23-letni wspólnik zatrzymanych.

Tagi

czujny po służbie przestępczość gospodarcza środki odurzające uratowani przez policjantów odnaleziona zaginiona nielegalny tytoń kradzież pojazdu kradzież sklepowa kradzież rozbójnicza uratowana przez policjantów rozbój zabójstwo pobicie nietrzeźwi kierujący zniszczenie mienia utonięcie wrd usiłowanie zabójstwa nietrzeźwy kierujący obywatelskie ujęcie tytoń marihuana Uratowany przez policjantów nieletni narkotyki ruch drogowy groźby karalne znaki towarowe kolizja kradzieże korupcja oszustwo papierosy łapówka zaginiony wypadek drogowy uszkodzenie mienia kontrabanda zgon wypadek kolejowy nietrzeźwa kierująca poszukiwany kradzież kradzież z włamaniem do pojazdu kradzież z włamaniem poszukiwania wypadek śmiertelny kradzież z włamaniem prewencja dopalacze

Linki