Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2018-08-13
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Zatrzymani poszukiwani13
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach13
2018-08-12
Zatrzymani na gorącym uczynku51
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący29
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach24
2018-08-11
Zatrzymani na gorącym uczynku42
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący21
Wypadki drogowe10
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach11
2018-08-10
Zatrzymani na gorącym uczynku37
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący11
Wypadki drogowe15
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach17
2018-08-09
Zatrzymani na gorącym uczynku40
Zatrzymani poszukiwani14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący17
Wypadki drogowe15
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach15

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Zasnął za kierownicą ?

  Kierujący BMW wracał z rodziną z turnieju piłki nożnej, zderzył się z oplem i zablokował A1. Policjanci apelują aby za kierownicę wsiadać wypoczętym W trakcie jazdy róbmy sobie przerwy i zabierajmy ze sobą napoje.

 2. Zatrzymania, areszty, dozory i kolejne zabezpieczone dopalacze

  Specjalna grupa powołana przez KWP w Łodzi w związku ze zgonami po zażyciu dopalaczy zebrała w minionym tygodniu potężne żniwo. Nie było niemalże dnia bez zatrzymań, przeszukań i wyeliminowania z czarnego rynku kolejnych substancji psychoaktywnych. Policjanci oczekując na wejście w życie znowelizowanej ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii działają. Dalece prawdopodobne jest , że wśród już zatrzymanych podejrzanych są osoby odpowiedzialne za doprowadzenie do śmierci amatorów dopalaczy. W pierwszym etapie zatrzymano 10 osób, z których 7 tymczasowo aresztowano . W drugim zatrzymano 6 podejrzanych, z których 3 aresztowano a pozostałych 3 oddano pod dozór policyjny.

 3. Sprawcy podpaleń w rękach wieruszowskich policjantów

  Wieruszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej Nadleśnictwa w Przedborowie namierzyli dwóch nieletnich odpowiedzialnych za serię podpaleń poszyć leśnych i nieużytków w gminie Galewice w powiecie wieruszowskim. O dalszym losie nastoletnich podpalaczy zdecyduje sąd rodzinny.

 4. Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich

  149 zabezpieczonych krzaków konopi indyjskiej oraz dwie osoby zatrzymane to finał akcji pajęczańskich kryminalnych. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprawę konopi indyjskich na terenie gminy Sulmierzyce. Teraz zatrzymanym mężczyznom grozić może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 5. Kradł samochody - wpadł w ręce kryminalnych

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże pojazdów. Amator cudzej własności wpadł w ręce stróżów prawa w czasie, gdy wsiadał do skradzionego samochodu marki Daewoo zaparkowanego w dzielnicy Łódź-Polesie.

Tagi

prewencja znaki towarowe przestępczość gospodarcza kradzież sklepowa wrd uszkodzenie mienia oszustwo odnaleziona zaginiona poszukiwany kontrabanda tytoń uszkodzenie ciała kradzież paliwa zniszczenie mienia kradzieże zgon obywatelskie ujęcie kradzież z włamaniem narkotyki Uratowany przez policjantów papierosy usiłowanie zabójstwa marihuana wypadek kolejowy nietrzeźwa kierująca kradzież wypadek drogowy plantacja konopi indyjskich kradzież pojazdu uratowana przez policjantów kradzież rozbójnicza dopalacze wypadek śmiertelny łapówka rozbój nielegalny tytoń pobicie zabójstwo nietrzeźwy kierujący poszukiwania środki odurzające zaginiony utonięcie kradzież z włamaniem czujny po służbie kradzież z włamaniem do pojazdu kolizja nieletni uratowani przez policjantów ruch drogowy

Linki