Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas
Ankieta

Statystyki dnia

25.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku29
Zatrzymani poszukiwani10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach17
24.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku40
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący19
Wypadki drogowe3
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach3
23.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku52
Zatrzymani poszukiwani7
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący29
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach13
22.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku46
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący28
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
21.07.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku44
Zatrzymani poszukiwani12
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach21

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Piotrkowscy policjanci uratowali życie

  Zaangażowaniem i profesjonalizmem wykazali się policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego, których zdecydowane działanie uratowało życie 28-latka. Mężczyzna chciał powiesić się na słupie oświetleniowym.

 2. Nie żyje rowerzysta !?

  Wypadek w Konstantynowie Łódzkim. Na drodze krajowej nr 71 kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę. Na skutek zderzenia auto dachowało do rowu. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratownicze, jednak rowerzysty nie udało się uratować. Taki jest bilans tragicznego wypadku, który na szczęście okazał się tylko … inscenizacją. Pabianiccy policjanci przemawiają w ten sposób do wyobraźni kierujących i apelują o więcej ostrożności na drodze.

 3. Obchody Święta Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi

  21 lipca 2017 roku odbyły się miejskie obchody Święta Policji. Tegoroczne uroczystości, zainaugurowała msza święta w intencji policjantów w Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi. Następnie funkcjonariusze, pracownicy cywilni i zaproszeni goście wzięli udział w ceremonii wręczenia odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie policyjne na placu przed nową siedzibą I Komisariatu Policji KMP w Łodzi.

 4. Oświadczenie dotyczące publikacji filmu z interwencji na Bałuckim Rynku. Czynności podejmowane były zasadnie

  W związku z publikacją na portalach społecznościowych filmu dotyczącego rzekomego pobicia starszej kobiety informuje, że tytuł filmu mija się z prawdą, a komentarze internautów godzą w dobre imię łódzkiej policji. Krótkie nagranie przedstawia tylko niewielki fragment interwencji, gdy tymczasem jej początek wiąże się z zatrzymaniem dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem narkotyków i podejrzeniem handlu wyrobami akcyzowymi.

 5. Policjanci odzyskali skradzione ciężarowe volvo i zatrzymali pasera

  Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odzyskali samochód ciężarowy z naczepą skradziony na terenie Niemiec. Po pościgu funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego Rosjanina, który odpowie za paserstwo. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Tagi

kradzież paliwa papierosy kradzieże pobicie znaki towarowe przestępczość gospodarcza uszkodzenie ciała zabójstwo łapówka Uratowany przez policjantów utonięcie wypadek śmiertelny plantacja konopi indyjskich środki odurzające obywatelskie ujęcie wypadek drogowy nieletni prewencja ruch drogowy kradzież oszustwo kradzież pojazdu wypadek kolejowy odnaleziona zaginiona poszukiwany kradzież z włamaniem nielegalny tytoń zaginiony uszkodzenie mienia narkotyki uratowana przez policjantów kradzież roweru zgon kradzież rozbójnicza dopalacze zniszczenie mienia tytoń uratowani przez policjantów nietrzeźwy kierujący czujny po służbie marihuana kradzież z włamaniem kontrabanda rozbój nietrzeźwa kierująca poszukiwania usiłowanie zabójstwa podrobione znaki towarowe groźby karalne kradzież z włamaniem do pojazdu

Linki