Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

22.11.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku21
Zatrzymani poszukiwani20
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący14
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach10
21.11.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku28
Zatrzymani poszukiwani10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach7
20.11.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku23
Zatrzymani poszukiwani14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący8
Wypadki drogowe13
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach16
19.11.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku55
Zatrzymani poszukiwani3
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący24
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach9
17.11.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku42
Zatrzymani poszukiwani13
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący14
Wypadki drogowe10
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Policjantka wicemistrzynią świata

  Katarzyna Staśkowska, funkcjonariuszka KPP Łask, z zawodów Mr. Universe rozgrywanych 19 listopada w Brukseli wróciła z tytułem wicemistrzyni świata!

 2. Po uderzeniu w barierę spłonęła w aucie

  Tragicznie rozpoczął się w Rawie Światowy Dzień Ofiar Wypadków Drogowych. Policjanci pracowali przy wypadku, w którym zginęła 24-letnia kobieta. Spłonęła we własnym aucie. Apelujemy o więcej wyobraźni. Za statystykami z wypadków kryją się tragedie całych rodzin.

 3. Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

  17 listopada 2017r. w godz. 10:00-14:30 w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 7 w Łodzi, Wydział Prewencji KWP w Łodzi przeprowadził XII finał wojewódzki „Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowany w ramach programu profilaktycznego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Konkurs adresowany jest do uczniów drugich klas szkól podstawowych z terenu województwa łódzkiego. Biorą w nim udział dwuosobowe drużyny składające się z dziewczynki i chłopca, którzy zwyciężyli etap szkolny a następnie etap powiatowy konkursu. 22 drużyny pokonują indywidualnie tor przeszkód taki jak dla kandydatów do Policji ale dostosowany do ich wieku, a następnie zespołowo rozwiązują test z wiedzy o bezpieczeństwie.

 4. Pierwsza ofiara niskich temperatur – reagujmy !

  Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera stopni lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

 5. Policjanci zabezpieczyli ponad 60 kg marihuany

  Bełchatowscy policjanci przechwycili ponad 60 kilogramów marihuany o wartości 1,8 miliona złotych. Stróże prawa zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi za to kara do 10 lat więzienia.

Tagi

uratowani przez policjantów groźby karalne kradzież podrobione znaki towarowe Uratowany przez policjantów wypadek drogowy kradzież z włamaniem uszkodzenie ciała papierosy odnaleziona zaginiona prewencja oszustwo obywatelskie ujęcie zabójstwo poszukiwania nieletni kradzieże zaginiony poszukiwany plantacja konopi indyjskich kradzież sklepowa tytoń usiłowanie zabójstwa pobicie kradzież z włamaniem do pojazdu wypadek śmiertelny kradzież pojazdu czujny po służbie kontrabanda marihuana uszkodzenie mienia kradzież z włamaniem nietrzeźwa kierująca uratowana przez policjantów nielegalny tytoń przestępczość gospodarcza dopalacze ruch drogowy zniszczenie mienia środki odurzające uratowany przez policjanta kradzież paliwa rozbój kradzież rozbójnicza narkotyki znaki towarowe nietrzeźwy kierujący łapówka utonięcie zgon

Linki