Policja Łódzka

Aktualności

Zobacz SPOT
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

2018-11-15
Zatrzymani na gorącym uczynku28
Zatrzymani poszukiwani21
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący19
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach14
2018-11-14
Zatrzymani na gorącym uczynku30
Zatrzymani poszukiwani19
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący27
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach11
2018-11-13
Zatrzymani na gorącym uczynku27
Zatrzymani poszukiwani15
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący16
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach7
2018-11-12
Zatrzymani na gorącym uczynku31
Zatrzymani poszukiwani2
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący20
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
2018-11-11
Zatrzymani na gorącym uczynku20
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach12

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
Erasmus+
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Nocna wizyta poznańskich kibiców zakończona zarzutami

  Miniony weekend to nie tylko zabezpieczenie uroczystości obchodów Święta Niepodległości ale także przejazdów przez teren województwa łódzkiego różnych grup kibiców piłki nożnej. Po informacjach medialnych o kradzieży 29 października ze stadionu poznańskiego klubu kilku flag, co internauci przypisali kibicom Widzewa, kolejny raz na terenie Łodzi pojawiła się liczna grupa fanów Lecha. Trudno nie doszukiwać się w tym próby odwetu. I tym razem łódzka policja zapobiegła konfrontacji.

 2. Najlepszy Policjant i Strażak Województwa Łódzkiego w 2018 roku

  14 listopada 2018 roku w budynku Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbył się XIX już Finał "Wojewódzkiego Konkursu na Najlepszego Policjanta i Najlepszego Strażaka Województwa Łódzkiego", objęty patronatem Pana Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. Wyróżniono 22 policjantów. Gratulujemy!

 3. Wspólne ćwiczenia Oddziału Prewencji Policji w Łodzi oraz koni służbowych

  16 listopada 2018 roku na ulicy Pienistej w Łodzi odbyły się ćwiczenia Zespołu Konnego Wydziału Prewencji tomaszowskiej komendy oraz funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Ponieważ policyjne konie wykorzystywane są do działań podczas zabezpieczania imprez masowych ważne jest, by potrafiły współpracować z policjantami z OPP. Jest to również istotny trening dla funkcjonariuszy, którzy na co dzień nie współpracują z tymi majestatycznymi zwierzętami. Ćwiczenia takie organizowane są raz na kwartał. Przygotowują one konie do atestacji, czyli egzaminu, który potwierdza przydatność zwierzęcia do służby w Policji.

 4. Dwa dni, dwa uratowane ludzkie życia

  Dzięki zgłoszeniu mężczyzny, a także natychmiastowej reakcji policjantów 65-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna trafili pod opiekę lekarzy.

 5. Aktywne pokazy cieszą się coraz większym zainteresowaniem

  Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi jest inicjatorem aktywnych pokazów współrealizowanych z kandydatami do służby w Policji. W każdą środę policyjni instruktorzy udzielają wskazówek oraz nadzorują możliwość sprawdzenia się kandydatów na torze sprawności fizycznej.

Tagi

kradzież rozbójnicza Uratowany przez policjantów kontrabanda kradzież pojazdu obywatelskie ujęcie marihuana rozbój uszkodzenie ciała zaginiony kradzieże poszukiwany nietrzeźwa kierująca kradzież z włamaniem zgon kradzież paliwa oszustwo kradzież kradzież z włamaniem do pojazdu wrd narkotyki łapówka nielegalny tytoń wypadek śmiertelny kradzież z włamaniem czujny po służbie dopalacze uszkodzenie mienia pobicie uratowani przez policjantów znaki towarowe przestępczość gospodarcza kolizja utonięcie nietrzeźwy kierujący odnaleziona zaginiona nieletni usiłowanie zabójstwa zabójstwo papierosy zniszczenie mienia uratowana przez policjantów prewencja środki odurzające poszukiwania nietrzeźwi kierujący ruch drogowy wypadek drogowy kradzież sklepowa tytoń korupcja

Linki