Policja Łódzka

Aktualności

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Dzielnicowy bliżej nas

Statystyki dnia

18.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku25
Zatrzymani poszukiwani9
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach15
17.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku56
Zatrzymani poszukiwani5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący26
Wypadki drogowe16
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach21
16.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku38
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący13
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach9
15.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku26
Zatrzymani poszukiwani10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący12
Wypadki drogowe12
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach16
14.09.2017
Zatrzymani na gorącym uczynku42
Zatrzymani poszukiwani8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący18
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8

Wiadomości z powiatów

Mapa Zagrożeń
 
Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
NSZZ Policjantów Województwa Łódzkiego
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
FotoPrzestroga
KONKURSY - Wydział Ruchu Drogowego
 

Najczęściej czytane

 1. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw prewencji

  18 września 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka związana z powierzeniem obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw Prewencji mł. insp. Jarosławowi Rybce. W uroczystości oprócz kadry kierowniczej Garnizonu Łódzkiej Policji i przedstawicieli NSZZ Policjantów wzięli także udział zaproszeni goście : posłowie na Sejm RP- Piotr Polak i Tadeusz Woźniak a także Wicewojewoda Łódzki- Karol Młynarczyk, , Prezesi Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 roku w Łodzi -Jarosław Olbrychowski i Józef Kuczka oraz kapelan łódzkiej Policji ks. Jacek Syjud.

 2. Policjant przybył w ostatniej chwili

  Współpraca dyżurnego oraz funkcjonariusza kryminalnego doprowadziły do odnalezienia 39-letniej kobiety, która postanowiła odebrać sobie życie w jednym ze zgierskich mieszkań. Policjant odnalazł zaginioną zamkniętą w łazience, z ranami w okolicy nadgarstka i przedramienia. Na szczęście pomoc przyszła w odpowiednim momencie.

 3. Nauka na rzecz bezpieczeństwa , bezpieczeństwo na rzecz nauki

  Politechnika Łódzka i Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zacieśniły współpracę w obszarze nauki i kształcenia. Rektor PŁ, prof. Sławomir Wiak oraz komendant wojewódzkiej policji w Łodzi - inspektor Andrzej Łapiński podpisali 14 września (czwartek) w rektoracie PŁ umowę (fotorelacja).

 4. Wspólnie na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  14 września 2017 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi reprezentowaną przez insp. Andrzeja Łapińskiego a Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łodzi reprezentowanym przez Tadeusza Zagajewskiego.

 5. Kobieta wypadła z okna w bloku

  Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 55 – latki, która 12 września, wypadła z III piętra, w jednym z bloków w centrum miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Do tej sprawy została zatrzymana 63-letnia właścicielka mieszkania, w którym doszło do tragedii. Kobieta po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchana.

Tagi

podrobione znaki towarowe wypadek drogowy poszukiwania obywatelskie ujęcie znaki towarowe nietrzeźwy kierujący kradzież paliwa kradzież z włamaniem prewencja marihuana groźby karalne kradzież z włamaniem łapówka uratowani przez policjantów tytoń zaginiony uratowany przez policjanta przestępczość gospodarcza papierosy Uratowany przez policjantów uratowana przez policjantów wypadek kolejowy uszkodzenie ciała nielegalny tytoń zabójstwo kradzieże ruch drogowy usiłowanie zabójstwa utonięcie nieletni kradzież zgon kradzież rozbójnicza oszustwo uszkodzenie mienia plantacja konopi indyjskich zniszczenie mienia kradzież pojazdu poszukiwany kontrabanda kradzież z włamaniem do pojazdu środki odurzające dopalacze odnaleziona zaginiona czujny po służbie nietrzeźwa kierująca narkotyki wypadek śmiertelny rozbój pobicie

Linki