Dni Otwarte w zgierskiej komendzie! - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Dni Otwarte w zgierskiej komendzie!

26 października 2018r. w godzinach 09.00-15.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu odbędą się Dni Otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć komendę od środka, dowiedzieć się jak wygląda praca policjantów w poszczególnych wydziałach, a także poznać różne ciekawostki z życia zawodowego mundurowych. Zachęcamy do udziału!

Dni Otwarte to propozycja przygotowana w szczególności dla uczniów szkół średnich, gimnazjalistów oraz kończących naukę w szkołach podstawowych. Dla policjantów to okazja do przybliżenia chętnym zawodu policjanta i pokazania co sprawia, że ta służba jest taka wyjątkowa.

Na Dni Otwarte zapraszamy również młodsze dzieci oraz dorosłych. Każdy znajdzie u nas dla siebie coś ciekawego. Oprócz zwiedzania jednostki, dla poszczególnych grup zostały przygotowane pogadanki edukacyjno-informacyjne dostosowane do wieku i potrzeb.

Zapisy dla grup na Dni Otwarte odbywają się droga meilową: rzecznik@zgierz.ld.policja.gov.pl lub telefoniczną pod nr tel. 42 714 22 58, 695 771 789 do dnia 24 października 2018r.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin!