Zapraszamy do udziału w I Mistrzostwach Polski Policji w biegu na 100 km - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Zapraszamy do udziału w I Mistrzostwach Polski Policji w biegu na 100 km

8 czerwca 2019 roku w Pabianicach woj. łódzkiew ramach wydarzenia „Ultrapark weekend” – Supermaraton 100 km – 11. PZLA Mistrzostwa Polski, odbędą się I Mistrzostwa Polski Policji w biegu na 100 km. Organizatorami tego przedsięwzięcia jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wraz z Klubem Sportowym „O co biega” w Pabianicach.

 

Głównym celem zawodów jest uczczenie 100. Rocznicy powstania Policji Państwowej, propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, integracja środowiska policyjnego, a także promowanie zawodu policjanta oraz postaw opartych na patriotyzmie, szacunku dla niepodległościowych tradycji i przywiązaniu do ojczyzny.

Zgłoszenie do udziału w zawodach należy dokonać poprzez rejestrację w formie elektronicznej na stronie internetowej http://www.ultrapark.pl zaznaczając w formularzu zgłoszeniowym TAK w klasyfikacji funkcjonariuszy. Każdy z uczestników zobowiązany jest zapoznać się z regulamin organizatora wydarzenia „Ultrapark  weekend”, który jest dostępny na stronie internetowej http://www.ultrapark.pl. Na jego podstawie sporządzono regulamin Mistrzostw Polski Policji, który znaleźć można na stronie internetowej http://www.lodzka.policja.gov.pl.

 

Do kontaktów w przedmiotowej kwestii pozostaje st. sierż. Dominik Stanek  
z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Łodzi nr tel. 841 29 32.

Pliki do pobrania