Kampania BEZPIECZNA KOBIETA - Informacje - Policja Łódzka

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Kampania BEZPIECZNA KOBIETA

Drogie Panie, kampania społeczna BEZPIECZNA KOBIETA skierowana jest właśnie do Was. Chcemy, abyście przełamały lęk i potrafiły obronić się przed napastnikiem.

Kurs samoobrony rozpocznie się od krótkiej prelekcji na temat obrony koniecznej, psychologii oraz bezpieczeństwa.
Następnie pod okiem doświadczonych instruktorów uczestniczki będą ćwiczyły techniki i metody samoobrony. Szkolenie będzie odbywało się w weekendy. Zaczynamy już 21 i 22 stycznia, w godzinach od godz. 16.00 do 18.00 w budynku Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskiej przy ul. Szkolnej 30/38. Kurs potrwa przez cztery kolejne soboty i niedziele o tej samej porze. W sumie 16 godzin spędzicie trenując na macie z przerwami na dwie prelekcje.

Kampania BEZPIECZNA KOBIETA zakończy się prelekcją funkcjonariusza z KMP w Piotrkowie Trybunalskim, który opowie o prewencji, jak zachować się podczas ataku i tuż po konfrontacji z napastnikiem. Zostanie Wam przedstawiona mapa niebezpiecznych miejsc w mieście, tych, które zostały już zweryfikowane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Po realizacji projektu każda z Pań otrzyma certyfikat ukończenia kursu samoobrony. Efekt to: świadomość, wiedza oraz umiejętność obrony. Poczujcie się bezpiecznie. :)

Organizatorzy przedsięwzięcia: Stowarzyszenie Promocji i Edukacji Społecznej "Pokolenie IDEA", Piotrkowski Klub Kobiet, Klub Aikido Aikikai oraz  Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.