Zaginiona Sabina Sobała - Osoby zaginione - Policja Łódzka

Osoby zaginione

Zaginiona Sabina Sobała

Wieruszowscy policjanci poszukują 73 – letniej mieszkanki Dzietrzkowic, która wyszła z domu 18 kwietnia 2018 roku. Wszystkie osoby mogące posiadać wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z wieruszowską komendą Policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie prowadzą poszukiwania za Sabiną SOBAŁA zamieszkałą w miejscowości Dzietrzkowice w powiecie wieruszowskim, woj. łódzkie.

Kobieta wyszła z domu 18 kwietnia 2018 roku około godziny 13:00 – 14:00 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona ma 73 lata.

Rysopis zaginionej : wiek z wyglądu 65 lat, krępej budowy ciała, wzrost 160 cm.,włosy krótkie, siwe, waga ok.90 kg.

Sabina Sobała w dniu zaginięcia ubrana była w sweter koloru brązowego, czarne spodnie z materiału, buty na niskim obcasie i okulary fotochromowe. Zaginiona nie posiada żadnych znaków szczególnych. W dniu zaginięcia nie posiadała przy sobie dokumentów oraz żadnych rzeczy osobistych.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Sabiny Sobała, w szczególności mieszkańcy gminy Łubnice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie pod numerem telefonu 62 78 32 411 lub najbliższą jednostką Policji