Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

3 września 2020 o godzinie 13:00 Doborowy czwartek online. Bądź z nami! Zostań jednym z nas!

W najbliższy czwartek 3 września 2020 roku o godz. 13:00 na doborowym Facebooku @Zostań Łódzkim Policjantem odbędzie się kolejna transmisja na żywo, w której odpowiemy na Wasze pytania związane z procesem rekrutacji do służby w Policji. W przepisach związanych z doborem do policji, nastąpiło wiele istotnych zmian. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to nie może Cie zabraknąć podczas spotkania online. Zapraszamy.

"Doborowy czwartek" to dzień, który odbywa się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w jednostkach powiatowych i miejskich garnizonu łódzkiego. Ma on na celu spotkanie z zainteresowanymi służbą w policji i omówienie wszelkich wątpliwości dotyczących doboru i procesu rekrutacji. Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi dodatkowo realizuje to w formie on line! A jak to wyglądą w praktyce? Osoby zainteresowane służbą  przesyłają do nas szereg pytań związanych z naszą formacją, procesem rekrutacji, doborem do służby w policji . podczas relacji online chcemy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania w sprawie doboru do służby, a tym samym trafić do jak najszerszego grona odbiorców. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ w ostatnim czasie zmianie uległy przepisy regulujące proces rekrutacji.
 3 września 2020r. od godziny 13:00 rozpoczniemy relację na żywo, w której łódzcy policjanci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania. Z uwagi na to, że będzie to relacja na żywo, będzie można także zadawać swoje doborowe pytania. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji.
 

Jak dołączyć do nas w czwartek?
To bardzo proste
1. W facebookową wyszukiwarkę wpisz nazwę naszego fanpage @Zostań Łódzkim Policjantem
2. Polub nasz fanpage lub zacznij go obserwować
3. W czwartek 3 września 2020r. o godzinie 13:00 dołącz do naszej relacji na żywo

Zapraszamy

  • plakat z policjantami
  • napis na niebieskim tle dotyczący doborowego czwartku online