Poszukiwani świadkowie zdarzenia - Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni - Policja Łódzka

Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni

Poszukiwani świadkowie zdarzenia

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło 16.03.2017r. około godziny 15:00, na autostradzie A1 na 234,5 km w kierunku Łodzi, gdzie kierujący samochodem Ford Focus koloru granatowego z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

Nie ustalono do tej pory wszystkich świadków zdarzenia w szczególności kierowców ciężarówek, których zdjęcia załączono do komunikatu oraz kobiety lekarza, którzy między innymi zatrzymali się tuż po wypadku.

W związku z powyższym wszystkie osoby, które zatrzymały się na miejscu aby udzielić pomocy pokrzywdzonym i są świadkami tego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu świadków zdarzenia jego przyczyn i przebiegu proszone są o pilny kontakt z komendą Powiatową Policji w Kutnie przy ul. Toruńskiej 14. Kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym 024 2532268 w godzinach 7:30-15:30 lub całodobowo z dyżurnym jednostki 024 2532100.

  • ciężarówka z czerwoną plandeką
  • ciężarówka łódka
  • ciężarówka łódka logo
  • ciężarówka z niebieską ciemną plandeką
  • ciężarówka z jasną niebieska plandeką